HAKKIMIZDA

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikamız

Firmamız, gıda üretimi yapmakta olup, kalite ve gıda güvenliği politikamız olarak tüm çalışanlarımız aşağıdakileri kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.

  • Müşterilerimizin taleplerini istenilen kalitede ve sürede karşılamak.
  • Tüm alanlarda hijyenik üretim gerçekleştirmek.
  • Çalışanların sürekli eğitimlerini sağlamak.
  • Müşterilerimize karşı özverili olmak suretiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve firmamıza duyulan güveni muhafaza etmektir.

Baklavacı Zenka; "KALİTEYİ NİTELİKLİ İNSANLAR ÜRETİR" sloganı ile sadece konusunda en büyük veya en iyiyi üreten kuruluş olma isteğinin yanı sıra, daima gerçek Gaziantep baklavasının tarihine tüm saygısıyla sizlere üretip sunmaktadır.

Baklavacı Zenka için baklava bir sanat gerektirir ve şairin bir şiir yazması gibi özenli ve halı dokur gibi tek tek her bir parçanın aynı kalitede olması prensibi esaslarına dayanmaktadır.

Baklavacı Zenka ürettiği ürünlerin lezzeti, hafifliği, temizliği ve en önemlisi Hakiki Gaziantep Baklavası olma niteliğinde ısrarlı ve iddacıdır.

Bizler Baklavacı Zenka ailesi olarak sizlere titizlikle Gerçek Gaziantep Baklavasını üretmekten ve sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz..Sizleri sadece müşterimiz olarak değil, misafirimiz olarak da Zenka Baklavasını tadmanız için bekliyoruz.

  

BAKLAVACI ZENKA TARİHİ

Baklavacı Zenka, 1985 yılında Hakiki Gaziantep Baklavasını; baklavanın anavatanı Gaziantep'te üretimine başlamış, 2007 yılından bu yana Kocaeli'nde üretim tesislerinde ve 5 şubesi ile sizlere sunmaya devam etmektedir.

Zenka; Kocaeli'de baklavanın markası konumundadır. Çünkü Baklavacı Zenka; gerçek Gaziantep baklavasını olması gerektiği gibi ve özenle hazırlanmış olmasını standart olarak belirlemiştir. Baklava ustalarının konusunda uzman ve bilgili olmaları; ve Zenka kurucularının Gaziantep bölgesinde Karayılan olarak tanınan Mamato Karayılan'in torunları olması, Zenka Baklavasının daima aynı standartta üretilip ve geliştirlmesini sağlamıştır.

mamato-karayilan

Gaziantep'in kurtuluşunda öncü rol oynamış Mamato Karayılan'ın torunlarıyız.

Mamato Karayılan belgeseli için tıklayınız.

WhatsApp
0(532) 350 41 27